Par mums

Laipni lūdzam Zobarsti.lv, kas ir jūsu galvenais palīgs zobārstniecības pakalpojumu izvēlē. Nodrošiniet sev augstākās kvalitātes aprūpi un pieredzi par pievilcīgām cenām jums ērtā laikā un vietā.

Mēs uzskatām, ka veselīgs smaids ir skaists smaids un, lai to iegūtu ir vajadzīgi veseli zobi. Esam apņēmušies palīdzēt zobārstniecības pacientiem sasniegt optimālu mutes dobuma veselību un nodrošināt viņus ar nepieciešamo informāciju, lai to saglabātu.

Zobārstniecības Rīgā un citur Latvijā piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp profilaktisko aprūpi, zobu ārstēšanu, kosmētiskās procedūras un daudz ko citu. Jaunākās tehnoloģijas un metodes nodrošina pacientiem mūsdienīgu un efektīvu aprūpi.

Pieredzējuši un augsti kvalificēti zobārsti var palīdzēt situācijās, kur tikko Stomatoloģijas institūtu beiguši ārsti varētu šaubīties par piemērotāko risinājumu. Izvēloties zobārstu, zobu ķirurgu vai jebkuru citu speciālistu ir svarīgi uzzināt atsauksmes un citu pacientu pieredzi. Šāda informācija var palīdzēt sagatavoties vizītei un paļauties uz ārsta kvalifikāciju.

Nenoliedzami daļa pacientu jūtas satraukti vai nervozi, apmeklējot zobārstu. Svarīgi, lai zobārstniecībā būtu būtu draudzīga un viesmīlīga vide, kurā pacienti jūtas ērti. Atrast šādu praksi var palīdzēt personīgā pieredze, draugu un paziņu rekomendācijas, kā arī Zobarsti.lv. Kvalificēts zobārstniecības speciālists novērtēs jūsu mutes dobuma stāvokli, izstrādās individuālu ārstēšanas plānu un informēs par veicamajiem pasākumiem un izmaksām.

Zobarsti.lv uzskata, ka ikviens ir pelnījis veselīgu un skaistu smaidu. Arī apdrošinātāji ir līdzīgās domās un saviem klientiem apmaksā zobārsta apmeklējumu polisē norādītā limita apmērā. Pacientiem, kuriem nav apdrošināšanas polise, atsevišķas zobārstniecības klīnikas var piedāvāt ārstēties uz nomaksu, iepriekš par to noslēdzot līgumu.

Paldies, ka apmeklējat Zobarsti.lv un rūpējaties par savu un ģimenes mutes dobuma veselību. Zobārstniecības pakalpojumi Latvijā ir pieejami visiem, taču, lai nejustu akūtas sāpes ir būtisks regulārs zobārsta apmeklējums (vismaz reizi gadā). Ja gadās akūtas sāpes, zvaniet savam zobārstam vai dodieties uz jebkuru zobārstniecību, kas pieņem akūtos pacientus rindas kārtībā. Vajadzības gadījumā var atrast arī diennakts zobārstniecības, kas strādā 24 h diennaktī.

Lai sazinātos ar mums, atsūtiet vēstuli (sadaļa Kontakti).

Uz tikšanos.

Jūsu Zobarsti.lv